LatЋир

Временска прогноза Загреб · Хрватска

Хрватска · субота, 17. октобар · 21:06

Ведра ноћ, најниже 9°, а сутра претежно сунчано, до 18°.

12°

Променљиво облачно

ноћас 8°сутра 18°

Упозорења — Хрватска

Сва упозорења →

Упозорења важе за наведене регионе државе, не нужно за свако место.

Сат по сат — наредних 24 сата

  • Ноћ
  • Свитање
  • Сунчано
  • Променљиво
  • Сумрак
Изабрано
21:00
Небо
Променљиво облачно
Температура
12°
Падавине
0 мм
Ветар
3 км/ч СЗ

Ведра ноћ, најниже 9°, а сутра претежно сунчано, до 18°.

10 дана

Викенд →
  1. Данас 17.10. Променљиво облачно 12° 12°
    Вече Променљиво облачно 12° 0 мм · 3 км/ч
  2. Сутра 18.10. Претежно сунчано 8° 18°
    Ноћ Ведро 9° / 11° 0 мм · 6 км/ч
    Јутро Претежно сунчано 8° / 15° 0 мм · 5 км/ч
    Дан Променљиво облачно 16° / 18° 0 мм · 6 км/ч
    Вече Претежно ведро 12° / 15° 0 мм · 4 км/ч
  3. Пон 19.10. Сунчано 9° 16°
    Ноћ Ведро 9° / 12° 0 мм · 4 км/ч
    Јутро Претежно сунчано 9° / 13° 0 мм · 4 км/ч
    Дан Сунчано 14° / 16° 0 мм · 6 км/ч
    Вече Ведро 10° / 13° 0 мм · 9 км/ч
  4. Уто 20.10. Сунчано 6° 15°
    Ноћ Ведро 8° / 10° 0 мм · 7 км/ч
    Јутро Сунчано 6° / 14° 0 мм · 4 км/ч
    Дан Сунчано 13° / 15° 0 мм · 4 км/ч
    Вече Ведро 10° / 13° 0 мм · 3 км/ч
  5. Сре 21.10. Краткотрајна киша 1,7 мм 10° 20°
    Ноћ Променљиво облачно 10° / 11° 0,1 мм · 2 км/ч
    Јутро Променљиво облачно 11° / 20° 0,4 мм · 6 км/ч
    Дан Пљускови 16° / 20° 1,2 мм · 10 км/ч
    Вече Променљиво облачно 13° / 16° 0 мм · 7 км/ч
  6. Чет 22.10. Киша 8,3 мм 10° 16°
    Ноћ Претежно ведро 10° / 13° 0 мм · 7 км/ч
    Јутро Пљускови 11° / 16° 4,0 мм · 4 км/ч
    Дан Киша 11° / 16° 3,8 мм · 9 км/ч
    Вече Облачно 10° / 11° 0,5 мм · 10 км/ч
  7. Пет 23.10. Променљиво облачно 8° 14°
    Ноћ Облачно 9° / 10° 0 мм · 6 км/ч
    Јутро Облачно 10° / 14° 0 мм · 4 км/ч
    Дан Променљиво облачно 10° / 14° 0 мм · 7 км/ч
    Вече Ведро 8° / 10° 0 мм · 3 км/ч
  8. Суб 24.10. Слаба киша 0,8 мм 7° 13°
    Ноћ Облачно 7° / 9° 0 мм · 5 км/ч
    Јутро Променљиво облачно 8° / 13° 0,1 мм · 6 км/ч
    Дан Слаба киша 9° / 13° 0,7 мм · 7 км/ч
    Вече Облачно 7° / 9° 0 мм · 3 км/ч
  9. Нед 25.10. Променљиво облачно 0,6 мм 5° 14°
    Ноћ Претежно ведро 5° / 7° 0 мм · 1 км/ч
    Јутро Претежно сунчано 5° / 13° 0 мм · 1 км/ч
    Дан Облачно 12° / 14° 0 мм · 5 км/ч
    Вече Слаба киша 10° / 12° 0,6 мм · 12 км/ч
  10. Пон 26.10. Киша 19 мм 10° 12°
    Ноћ Јака киша 10° 12 мм · 2 км/ч
    Јутро Јака киша 10° / 12° 5,3 мм · 6 км/ч
    Дан Слаба киша 11° / 12° 0,8 мм · 6 км/ч
    Вече Облачно 10° / 11° 0,3 мм · 3 км/ч

Шта обући

Сутра: Јакна ујутру, дужи рукав по дану.

Ветар

СЈ ЗИ

3 км/ч

Слаб ветар, северозападни. Данас до 3 км/ч.

Сунце

↑ 07:15 10 ч 51 мин ↓ 18:07

Детаљи сада

Влажност
76%
Притисак
1018 hPa
UV сутра (макс.)
3
Тачка росе
8°

Прогноза укратко

Загреб, субота, 17. октобра: променљиво облачно, температура од 12° до 12°, без значајних падавина.

Најтоплије ће бити у среду, 21. октобра (до 20°), а најхладније јутро очекује се у недељу, 25. октобра (5°).

Падавине се очекују 3 дана, укупно око 30 мм, а највише у понедељак, 26. октобра (19 мм).

Честа питања

Загреб: какво је време сутра?

Сутра (недеља, 18. октобра): претежно сунчано, температура од 8° до 18°, без значајних падавина.

Загреб: да ли ће падати киша наредних дана?

Падавине се очекују: у среду, 21. октобра (1,7 мм), у четвртак, 22. октобра (8,3 мм).

Загреб: какво је време за викенд?

Субота, 17. октобра: променљиво облачно, од 12° до 12°. Недеља, 18. октобра: претежно сунчано, од 8° до 18°.

Одакле су подаци и колико често се ажурирају?

Прогнозу израђује Норвешки метеоролошки институт (MET Norway), државна метеоролошка служба Норвешке. Подаци се освежавају сваког сата, а последњи пут су ажурирани 17. октобра у 19:18.

Извор: MET Norway (CC BY 4.0) · модел ажуриран 17. октобра у 19:18 · 45.8131, 15.9773