LatЋир

Временска прогноза Јајце · Босна и Херцеговина

Босна и Херцеговина · субота, 17. октобар · 20:53

Ведра ноћ, најниже 6°, а сутра претежно сунчано, до 18°.

9°

Променљиво облачно

осећа се као 7° ноћас 6°сутра 18°

Сат по сат — наредних 24 сата

  • Ноћ
  • Свитање
  • Сунчано
  • Променљиво
  • Сумрак
Изабрано
20:00
Небо
Променљиво облачно
Температура
9°
Падавине
0 мм
Ветар
3 км/ч И

Ведра ноћ, најниже 6°, а сутра претежно сунчано, до 18°.

10 дана

Викенд →
  1. Данас 17.10. Променљиво облачно 8° 9°
    Вече Променљиво облачно 8° / 9° 0 мм · 3 км/ч
  2. Сутра 18.10. Претежно сунчано 6° 18°
    Ноћ Променљиво облачно 6° / 7° 0 мм · 3 км/ч
    Јутро Променљиво облачно 6° / 15° 0 мм · 5 км/ч
    Дан Сунчано 16° / 18° 0 мм · 9 км/ч
    Вече Ведро 8° / 13° 0 мм · 5 км/ч
  3. Пон 19.10. Сунчано 6° 19°
    Ноћ Ведро 6° / 8° 0 мм · 2 км/ч
    Јутро Сунчано 6° / 16° 0 мм · 4 км/ч
    Дан Сунчано 17° / 19° 0 мм · 8 км/ч
    Вече Ведро 10° / 13° 0 мм · 4 км/ч
  4. Уто 20.10. Сунчано 7° 21°
    Ноћ Претежно ведро 8° / 9° 0 мм · 5 км/ч
    Јутро Претежно сунчано 7° / 21° 0 мм · 8 км/ч
    Дан Сунчано 12° / 21° 0 мм · 9 км/ч
    Вече Ведро 12° / 15° 0 мм · 11 км/ч
  5. Сре 21.10. Облачно 1,3 мм 14° 21°
    Ноћ Променљиво облачно 15° / 16° 0 мм · 13 км/ч
    Јутро Променљиво облачно 16° / 21° 0,2 мм · 16 км/ч
    Дан Облачно 16° / 20° 0,1 мм · 20 км/ч
    Вече Пљускови 14° / 16° 1,0 мм · 14 км/ч
  6. Чет 22.10. Променљиво облачно 2,6 мм 10° 20°
    Ноћ Пљускови 11° / 14° 2,5 мм · 7 км/ч
    Јутро Сунчано 12° / 20° 0 мм · 6 км/ч
    Дан Облачно 14° / 20° 0 мм · 4 км/ч
    Вече Променљиво облачно 10° / 14° 0,1 мм · 1 км/ч
  7. Пет 23.10. Променљиво облачно 1,1 мм 7° 16°
    Ноћ Слаба киша 10° / 12° 0,9 мм · 5 км/ч
    Јутро Облачно 10° / 15° 0,2 мм · 5 км/ч
    Дан Променљиво облачно 10° / 16° 0 мм · 4 км/ч
    Вече Ведро 7° / 10° 0 мм · 0 км/ч
  8. Суб 24.10. Киша 5,6 мм 6° 11°
    Ноћ Краткотрајна киша 6° / 9° 0,8 мм · 6 км/ч
    Јутро Киша 9° / 11° 2,8 мм · 3 км/ч
    Дан Киша 9° / 11° 1,7 мм · 4 км/ч
    Вече Облачно 7° / 9° 0,3 мм · 1 км/ч
  9. Нед 25.10. Променљиво облачно 5° 18°
    Ноћ Претежно ведро 5° / 7° 0 мм · 4 км/ч
    Јутро Променљиво облачно 6° / 17° 0 мм · 8 км/ч
    Дан Променљиво облачно 9° / 18° 0 мм · 4 км/ч
    Вече Променљиво облачно 7° / 9° 0 мм · 7 км/ч
  10. Пон 26.10. Краткотрајна киша 1,4 мм 7° 16°
    Ноћ Променљиво облачно 7° / 8° 0 мм · 7 км/ч
    Јутро Пљускови 8° / 14° 1,1 мм · 8 км/ч
    Дан Облачно 12° / 16° 0,3 мм · 3 км/ч
    Вече Претежно ведро 9° / 12° 0 мм · 6 км/ч

Шта обући

Сутра: Јакна ујутру, дужи рукав по дану.

Ветар

СЈ ЗИ

3 км/ч

Слаб ветар, источни. Данас до 3 км/ч.

Сунце

↑ 07:08 10 ч 55 мин ↓ 18:03

Детаљи сада

Влажност
77%
Притисак
1018 hPa
UV сутра (макс.)
3
Тачка росе
5°

Прогноза укратко

Јајце, субота, 17. октобра: променљиво облачно, температура од 8° до 9°, без значајних падавина.

Најтоплије ће бити у уторак, 20. октобра (до 21°), а најхладније јутро очекује се у недељу, 25. октобра (5°).

Падавине се очекују 5 дана, укупно око 12 мм, а највише у суботу, 24. октобра (5,6 мм).

Честа питања

Јајце: какво је време сутра?

Сутра (недеља, 18. октобра): претежно сунчано, температура од 6° до 18°, без значајних падавина.

Јајце: да ли ће падати киша наредних дана?

Падавине се очекују: у среду, 21. октобра (1,3 мм), у четвртак, 22. октобра (2,6 мм), у петак, 23. октобра (1,1 мм).

Јајце: какво је време за викенд?

Субота, 17. октобра: променљиво облачно, од 8° до 9°. Недеља, 18. октобра: претежно сунчано, од 6° до 18°.

Одакле су подаци и колико често се ажурирају?

Прогнозу израђује Норвешки метеоролошки институт (MET Norway), државна метеоролошка служба Норвешке. Подаци се освежавају сваког сата, а последњи пут су ажурирани 17. октобра у 19:18.

Извор: MET Norway (CC BY 4.0) · модел ажуриран 17. октобра у 19:18 · 44.342, 17.2706