LatЋир

Временска прогноза Читлук · Босна и Херцеговина

Босна и Херцеговина · понедељак, 12. октобар · 23:57

Ведра ноћ, најниже 10°, а сутра сунчано, до 18°.

12°

Променљиво облачно

осећа се као 10° ноћас 10°сутра 18°

Упозорења — Босна и Херцеговина

Сва упозорења →

Упозорења важе за наведене регионе државе, не нужно за свако место.

Сат по сат — наредних 24 сата

  • Ноћ
  • Свитање
  • Сунчано
  • Сумрак
Изабрано
23:00
Небо
Променљиво облачно
Температура
12°
Падавине
0 мм
Ветар
18 км/ч С

Ведра ноћ, најниже 10°, а сутра сунчано, до 18°.

10 дана

Викенд →
  1. Данас 12.10. Променљиво облачно 12° 12°
    Вече Променљиво облачно 12° 0 мм · 18 км/ч
  2. Сутра 13.10. Сунчано 10° 18°
    Ноћ Ведро 10° / 12° 0 мм · 17 км/ч
    Јутро Сунчано 10° / 16° 0 мм · 20 км/ч
    Дан Сунчано 16° / 18° 0 мм · 24 км/ч
    Вече Ведро 11° / 14° 0 мм · 18 км/ч
  3. Сре 14.10. Сунчано 9° 18°
    Ноћ Ведро 9° / 11° 0 мм · 24 км/ч
    Јутро Сунчано 9° / 15° 0 мм · 22 км/ч
    Дан Сунчано 16° / 18° 0 мм · 22 км/ч
    Вече Ведро 9° / 15° 0 мм · 12 км/ч
  4. Чет 15.10. Променљиво облачно 8° 21°
    Ноћ Претежно ведро 8° 0 мм · 14 км/ч
    Јутро Променљиво облачно 8° / 17° 0 мм · 15 км/ч
    Дан Променљиво облачно 15° / 21° 0 мм · 14 км/ч
    Вече Променљиво облачно 10° / 15° 0 мм · 11 км/ч
  5. Пет 16.10. Сунчано 7° 17°
    Ноћ Ведро 7° / 10° 0 мм · 7 км/ч
    Јутро Сунчано 8° / 17° 0 мм · 12 км/ч
    Дан Сунчано 11° / 17° 0 мм · 25 км/ч
    Вече Ведро 7° / 11° 0 мм · 9 км/ч
  6. Суб 17.10. Сунчано 5° 18°
    Ноћ Ведро 5° / 7° 0 мм · 8 км/ч
    Јутро Сунчано 6° / 17° 0 мм · 9 км/ч
    Дан Сунчано 12° / 18° 0 мм · 6 км/ч
    Вече Ведро 7° / 12° 0 мм · 1 км/ч
  7. Нед 18.10. Претежно сунчано 6° 19°
    Ноћ Ведро 6° / 8° 0 мм · 4 км/ч
    Јутро Сунчано 8° / 19° 0 мм · 5 км/ч
    Дан Претежно сунчано 14° / 19° 0 мм · 6 км/ч
    Вече Променљиво облачно 10° / 14° 0 мм · 1 км/ч
  8. Пон 19.10. Променљиво облачно 9° 19°
    Ноћ Променљиво облачно 9° / 11° 0 мм · 7 км/ч
    Јутро Претежно сунчано 10° / 19° 0 мм · 11 км/ч
    Дан Променљиво облачно 14° / 19° 0 мм · 17 км/ч
    Вече Променљиво облачно 12° / 14° 0 мм · 10 км/ч
  9. Уто 20.10. Променљиво облачно 10° 17°
    Ноћ Променљиво облачно 13° / 14° 0 мм · 7 км/ч
    Јутро Облачно 14° / 17° 0 мм · 10 км/ч
    Дан Променљиво облачно 12° / 17° 0 мм · 18 км/ч
    Вече Претежно ведро 10° / 12° 0 мм · 8 км/ч
  10. Сре 21.10. Сунчано 6° 20°
    Ноћ Ведро 6° / 10° 0 мм · 12 км/ч
    Јутро Сунчано 7° / 20° 0 мм · 10 км/ч
    Дан Сунчано 12° / 20° 0 мм · 12 км/ч
    Вече Ведро 7° / 12° 0 мм · 10 км/ч

Шта обући

Сутра: Јакна ујутру, дужи рукав по дану.

Ветар

СЈ ЗИ

18 км/ч

Умерен ветар, северни. Данас до 18 км/ч.

Сунце

↑ 06:59 11 ч 12 мин ↓ 18:11

Детаљи сада

Влажност
64%
Притисак
1018 hPa
UV сутра (макс.)
3
Тачка росе
6°

Прогноза укратко

Читлук, понедељак, 12. октобра: променљиво облачно, температура од 12° до 12°, без значајних падавина.

Најтоплије ће бити у четвртак, 15. октобра (до 21°), а најхладније јутро очекује се у суботу, 17. октобра (5°).

Значајне падавине се не очекују у наредних 10 дана.

Честа питања

Читлук: какво је време сутра?

Сутра (уторак, 13. октобра): сунчано, температура од 10° до 18°, без значајних падавина.

Читлук: да ли ће падати киша наредних дана?

У наредних 7 дана не очекују се значајне падавине.

Читлук: какво је време за викенд?

Субота, 17. октобра: сунчано, од 5° до 18°. Недеља, 18. октобра: претежно сунчано, од 6° до 19°.

Одакле су подаци и колико често се ажурирају?

Прогнозу израђује Норвешки метеоролошки институт (MET Norway), државна метеоролошка служба Норвешке. Подаци се освежавају сваког сата, а последњи пут су ажурирани 12. октобра у 21:17.

Извор: MET Norway (CC BY 4.0) · модел ажуриран 12. октобра у 21:17 · 43.2267, 17.6963